ihamer

Savunma Sanayi sektöründe çalışmış tecrübeli bir ekip tarafından kurulmuştur. Savunma Sanayi, Havacılık ve Enerji sektörleri ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalarını yürütmektedir.  Elektro Mekanik Montaj, Kablaj tasarım ve Üretim, Test, bakım- onarım, saha kurulumu, sivil ve askeri   sistem entegrasyonu sağlamaktadır. NATO ve MİLLİ GİZLİ Tesis güvenlik belgesine sahiptir.

İnsansız Araçlar ( Hava , Kara, Deniz) ve Tarımsal Drone  uygulama alanlarını bünyesine katmıştır. Uydu ve İHA vasıtasıyla görüntü işleme Coğrafi konumlandırma, arazi analizi, tarımsal uygulamalarda toprak ve bitki analizi konularında çalışılmaktadır.

Geçmiş birikimlerin ışığında kuruluşundan bugüne ülkemizin önde gelen savunma sanayi firmaları ile çalışılmaktadır

ISO9001, J-STD-001, IPC-610, IPC-620 vb. standartlarına uygun çalışmalarını sürdürmektedir. Test, elektro mekanik montaj ve kablaj  ihtiyaçlarını karşılamak için tasarımdan üretime kadar gerekli alt yapıya sahiptir.

Müşterilerimizle ve temsil ettiğimiz firmalarla etik standartlar ve dürüstlük ilkeleri temelinde çalışmak ve müşteri ihtiyaçlarını en uygun şekilde  karşılayacak kaliteli, hızlı, güvenilir ürün ve hizmetleri sunmak ana hedefimizdir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir